Artesania U14

Antrenor:

Bogdan LAVRIC

Bogdan Lavric


Jucători:

13  Dani AMZA

Căpitan

Amza

Vârsta13 ani
Data nașterii28 Septembrie 2002
Înălțime

9  Mihai DUCEAG

Duceag

Vîrsta12 ani
Data nașterii16 Iunie 2003
Înălțime

4  Andrei GOCI

Goci

Vârsta13 ani
Data nașterii18 Mai 2002
Înălțime

10  Eric DOROBANȚU

Dorobanțu

Vârsta13
Data nașterii22 Martie 2002
Înălțime

11  Ionuț ALEXE

Alexe

Vârsta13 ani
Data nașterii11 Mai 2002
Înălțime

44  Paul BOJIN

Bojin

Vârsta12 ani
Data nașterii4 Februarie 2003
Înălțime

16  Ștefan IORDACHE

Iordache

Vârsta
Data nașterii
Înălțime

6  Alex MOGA

Căpitan secund

Moga

Vârsta13 ani
Data nașterii:3 Iulie 2002
Înălțime

7  Gabi ANGHELESCU

Anghelescu

Vîrsta13 ani
Data nașterii3 Iulie 2002
Înălțime

12  Răzvan POPESCU

Popescu

Vârsta
Data nașterii
Înălțime

14  Dragoș DUȚU

Duțu

Vârsta12
Data nașterii8 Iulie 2003
Înălțime

8  Alex IVAN

Ivan

Vârsta12 ani
Data nașterii15 Iulie 2003
Înălțime

23  Matei UDREA

Udrea

Vârsta
Data nașterii
Înălțime


Program și rezultate:

92 - 16
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Arena de Baschet

Laguna vs Artesania

36 - 60
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Arena de Baschet

Artesania vs Spike

36 - 92
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Arena de Baschet

Artesania vs Clubul Sportiv Școlar Nr. 4 București

19 - 30
Campionatul Municipal de Minibaschet Masculin București
Școala Generală nr. 113

Artesania vs Fan Baschet Otopeni

29 - 24
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Dan Dacian - 2

52 - 8
Campionatul Municipal de Minibaschet Masculin București
Școala Generală nr. 308

Dan Dacian – 1 vs Artesania

56 - 35
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Clubul Sportiv Școlar Buzău

7 - 69
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școala Generală nr. 308

Flame Ilfov vs Artesania

39 - 6
Campionatul Municipal de Minibaschet Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Colegiul Național „Aurel Vlaicu” – 2

44 - 58
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Sala de Sport a Orașului Ovidiu

Toyin Constanța vs Artesania

38 - 65
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Sală de Sport a Colegiului Național "Ion Luca Caragiale"

ICED București vs Artesania

20 - 43
Campionatul Municipal de Minibaschet Masculin București
Sala de Sport Agronomia

Artesania vs 4 Sports Agronomia – 1

64 - 17
Campionatul Municipal de Minibaschet Masculin București
Școala Generală nr. 20

Clubul Sportiv Școlar Nr. 4 București vs Artesania

53 - 47
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Liceul Pedagogic "Spiru C. Haret" Buzau

Clubul Sportiv Școlar Buzău vs Artesania

57 - 34
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școală Generală nr. 280

Steaua Magic 2008 – 1 vs Artesania

47 - 42
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Toyin Constanța

22 - 20
Campionatul Municipal de Minibaschet Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Slam – 2

49 - 41
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Colegiul Național „Aurel Vlaicu” București

24 - 27
Campionatul Municipal de Minibaschet Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs CSO Voluntari

54 - 42
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs CSU Asesoft Ploiești

12 - 31
Campionatul Municipal de Minibaschet Masculin București
Liceul Teoretic "Dante Alighieri"

Royal Fun vs Artesania

61 - 22
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs 4 Sports Agronomia

67 - 1
Campionatul Municipal de Minibaschet Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Dinamo – CSS 6 București – 2

19 - 64
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București

Clubul Sportiv Școlar nr. 1 „Pajura” București vs Artesania

60 - 24
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Laguna – 3

14 - 40
Campionatul Municipal de Minibaschet Masculin București
Sală Olimpia

Olimpia vs Artesania

78 - 95
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Sala C.S.S. Sibiu

Artesania vs Clubul Sportiv Școlar „Unirea” Iași

96 - 63
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Sala C.S.S. Sibiu

Clubul Sportiv Școlar „Viitorul” Cluj vs Artesania

48 - 66
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Sala C.S.S. Sibiu

Clubul Sportiv Școlar Sibiu vs Artesania

79 - 82
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Sala C.S.S. Sibiu

Artesania vs Galactica Brașov

74 - 56
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Sala C.S.S. Sibiu

Spike vs Artesania

49 - 28
Campionatul Municipal de Minibaschet Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Leii – 2

41 - 32
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Laguna – 2

30 - 11
Etapa I
Sala Polivalentă "Chauncey Hardy" Giurgiu

Artesania vs CSU Asesoft Junior Ploiești

37 - 7
Etapa I
Sala Polivalentă "Chauncey Hardy" Giurgiu

Artesania vs Sevlar

76 - 56
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Sala de sport CSS Unirea Iași

Clubul Sportiv Școlar „Unirea” Iași vs Artesania

44 - 92
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Sala de sport CSS Unirea Iași

Artesania vs Clubul Sportiv Școlar „Viitorul” Cluj

68 - 53
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Sala de sport CSS Unirea Iași

Artesania vs Clubul Sportiv Școlar Sibiu

15 - 22
Campionatul Municipal de Minibaschet Masculin București
Sală Olimpia

CSO Voluntari vs Artesania

84 - 54
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Sala de sport CSS Unirea Iași

Galactica Brașov vs Artesania

47 - 74
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Sala de sport CSS Unirea Iași

Artesania vs Spike

34 - 11
Campionatul Municipal de Minibaschet Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Royal Fun

26 - 80
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școala Generală nr. 308

CSU Asesoft Junior Ploiești vs Artesania

9 - 39
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Sala de Sport Agronomia

4 Sports Agronomia vs Artesania

58 - 23
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Clubul Sportiv Școlar nr. 1 „Pajura” București

38 - 51
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Școala Generală nr. 169

Artesania vs Clubul Sportiv Școlar „Unirea” Iași

60 - 38
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Școala Generală nr. 169

Clubul Sportiv Școlar „Viitorul” Cluj vs Artesania

48 - 44
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Școala Generală nr. 169

Clubul Sportiv Școlar Sibiu vs Artesania

8 - 40
Campionatul Municipal de Minibaschet Masculin București
Sală Polivalentă CSS 6

Dinamo – CSS 6 București – 2 vs Artesania

59 - 48
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Școala Generală nr. 169

Artesania vs Galactica Brașov

42 - 38
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Școala Generală nr. 169

Spike vs Artesania

40 - 9
Campionatul Municipal de Minibaschet Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Olimpia

34 - 39
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școala Generală nr. 129

Laguna – 2 vs Artesania

39 - 56
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școala Generală nr. 129

Laguna – 3 vs Artesania

33 - 28
Etapa a II-a
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Baschet Team Giurgiu

37 - 31
Etapa a II-a
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Solaris Sporting Club

27 - 9
Campionatul Municipal de Minibaschet Masculin București
Liceul Economic Constantin C. Kirițescu

Leii – 2 vs Artesania

44 - 64
Grupa Finală 2
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Dan Dacian – 1

46 - 30
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Spike

44 - 47
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Baller – 1

61 - 14
Dl. Goe Joacă Baschet 2016
Universitatea Europei de Sud-Est "Lumina"

Clubul Sportiv Școlar nr. 4 București – 1 vs Artesania

8:00
Dl. Goe Joacă Baschet 2016
Universitatea Europei de Sud-Est "Lumina"

Baller – 1 vs Artesania

12:00
Dl. Goe Joacă Baschet 2016
Universitatea Europei de Sud-Est "Lumina"

Colegiul Național „Aurel Vlaicu” București vs Artesania

18:00
Dl. Goe Joacă Baschet 2016
Universitatea Europei de Sud-Est "Lumina"

Artesania vs Total Sport