Artesania Juniori 3

Antrenor:

Mihai BĂRBULESCU

 

Mihai Barbulescu


Jucători:

23  Matei UDREA

Căpitan

 

Udrea

Vârsta
Data nașterii
Înălțime

14  Ștefan IORDACHE

Iordache

Vârsta
Data nașterii
Înălțime

10  Tudor CONSTANTINESCU

Anonimus

Vârsta
Data nașterii
Înălțime

8  Alexandru IONAȘ

Anonimus

Vârsta
Data nașterii
Înălțime

4  Alex CORICOVAC

Anonimus

Vârsta
Data nașterii
Înălțime

44  Paul BOJIN

Căpitan secund

 

Bojin

Vârsta12 ani
Data nașterii4 Februarie 2003
Înălțime

6  Tudor VOITIC

Anonimus

Vârsta
Data nașterii
Înălțime

5  Marius IVAN

Anonimus

Vârsta
Data nașterii
Înălțime

12  Radu FLOREA

Anonimus

Vârsta
Data nașterii
Înălțime

7  Ștefan IOVIȚU

Anonimus

Vârsta
Data nașterii
Înălțime


Program și rezultate:

Campionatul Municipal de Baschet Juniori 3 București

Grupa C
29 - 24
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Dan Dacian - 2

7 - 69
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școala Generală nr. 308

Flame Ilfov vs Artesania

38 - 65
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Sală de Sport a Colegiului Național "Ion Luca Caragiale"

ICED București vs Artesania

57 - 34
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școală Generală nr. 280

Steaua Magic 2008 – 1 vs Artesania

49 - 41
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Colegiul Național „Aurel Vlaicu” București

54 - 42
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs CSU Asesoft Ploiești

61 - 22
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs 4 Sports Agronomia

19 - 64
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București

Clubul Sportiv Școlar nr. 1 „Pajura” București vs Artesania

60 - 24
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Laguna – 3

41 - 32
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Laguna – 2

26 - 80
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școala Generală nr. 308

CSU Asesoft Junior Ploiești vs Artesania

9 - 39
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Sala de Sport Agronomia

4 Sports Agronomia vs Artesania

58 - 23
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Clubul Sportiv Școlar nr. 1 „Pajura” București

34 - 39
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școala Generală nr. 129

Laguna – 2 vs Artesania

39 - 56
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școala Generală nr. 129

Laguna – 3 vs Artesania

44 - 64
Grupa Finală 2
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Dan Dacian – 1

46 - 30
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Spike

44 - 47
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Baller – 1