Program

18:00
Dl. Goe Joacă Baschet 2016
Universitatea Europei de Sud-Est "Lumina"

Artesania vs Total Sport

12:00
Dl. Goe Joacă Baschet 2016
Universitatea Europei de Sud-Est "Lumina"

Colegiul Național „Aurel Vlaicu” București vs Artesania

8:00
Dl. Goe Joacă Baschet 2016
Universitatea Europei de Sud-Est "Lumina"

Baller – 1 vs Artesania

61 - 14
Dl. Goe Joacă Baschet 2016
Universitatea Europei de Sud-Est "Lumina"

Clubul Sportiv Școlar nr. 4 București – 1 vs Artesania

44 - 47
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Baller – 1

46 - 30
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Spike

44 - 64
Grupa Finală 2
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Dan Dacian – 1

27 - 9
Campionatul Municipal de Minibaschet Masculin București
Liceul Economic Constantin C. Kirițescu

Leii – 2 vs Artesania

37 - 31
Etapa a II-a
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Solaris Sporting Club

33 - 28
Etapa a II-a
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Baschet Team Giurgiu

39 - 56
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școala Generală nr. 129

Laguna – 3 vs Artesania

34 - 39
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școala Generală nr. 129

Laguna – 2 vs Artesania

40 - 9
Campionatul Municipal de Minibaschet Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Olimpia

42 - 38
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Școala Generală nr. 169

Spike vs Artesania

59 - 48
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Școala Generală nr. 169

Artesania vs Galactica Brașov

8 - 40
Campionatul Municipal de Minibaschet Masculin București
Sală Polivalentă CSS 6

Dinamo – CSS 6 București – 2 vs Artesania

48 - 44
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Școala Generală nr. 169

Clubul Sportiv Școlar Sibiu vs Artesania

60 - 38
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Școala Generală nr. 169

Clubul Sportiv Școlar „Viitorul” Cluj vs Artesania

38 - 51
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Școala Generală nr. 169

Artesania vs Clubul Sportiv Școlar „Unirea” Iași

58 - 23
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Clubul Sportiv Școlar nr. 1 „Pajura” București

9 - 39
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Sala de Sport Agronomia

4 Sports Agronomia vs Artesania

26 - 80
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școala Generală nr. 308

CSU Asesoft Junior Ploiești vs Artesania

34 - 11
Campionatul Municipal de Minibaschet Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Royal Fun

47 - 74
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Sala de sport CSS Unirea Iași

Artesania vs Spike

84 - 54
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Sala de sport CSS Unirea Iași

Galactica Brașov vs Artesania

15 - 22
Campionatul Municipal de Minibaschet Masculin București
Sală Olimpia

CSO Voluntari vs Artesania

68 - 53
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Sala de sport CSS Unirea Iași

Artesania vs Clubul Sportiv Școlar Sibiu

44 - 92
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Sala de sport CSS Unirea Iași

Artesania vs Clubul Sportiv Școlar „Viitorul” Cluj

76 - 56
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Sala de sport CSS Unirea Iași

Clubul Sportiv Școlar „Unirea” Iași vs Artesania

37 - 7
Etapa I
Sala Polivalentă "Chauncey Hardy" Giurgiu

Artesania vs Sevlar

30 - 11
Etapa I
Sala Polivalentă "Chauncey Hardy" Giurgiu

Artesania vs CSU Asesoft Junior Ploiești

41 - 32
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Laguna – 2

49 - 28
Campionatul Municipal de Minibaschet Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Leii – 2

74 - 56
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Sala C.S.S. Sibiu

Spike vs Artesania

79 - 82
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Sala C.S.S. Sibiu

Artesania vs Galactica Brașov

48 - 66
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Sala C.S.S. Sibiu

Clubul Sportiv Școlar Sibiu vs Artesania

96 - 63
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Sala C.S.S. Sibiu

Clubul Sportiv Școlar „Viitorul” Cluj vs Artesania

78 - 95
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Sala C.S.S. Sibiu

Artesania vs Clubul Sportiv Școlar „Unirea” Iași

14 - 40
Campionatul Municipal de Minibaschet Masculin București
Sală Olimpia

Olimpia vs Artesania

60 - 24
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Laguna – 3

19 - 64
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București

Clubul Sportiv Școlar nr. 1 „Pajura” București vs Artesania

67 - 1
Campionatul Municipal de Minibaschet Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Dinamo – CSS 6 București – 2

61 - 22
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs 4 Sports Agronomia

12 - 31
Campionatul Municipal de Minibaschet Masculin București
Liceul Teoretic "Dante Alighieri"

Royal Fun vs Artesania

54 - 42
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs CSU Asesoft Ploiești

24 - 27
Campionatul Municipal de Minibaschet Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs CSO Voluntari

49 - 41
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Colegiul Național „Aurel Vlaicu” București

22 - 20
Campionatul Municipal de Minibaschet Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Slam – 2

47 - 42
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Toyin Constanța

57 - 34
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școală Generală nr. 280

Steaua Magic 2008 – 1 vs Artesania

53 - 47
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Liceul Pedagogic "Spiru C. Haret" Buzau

Clubul Sportiv Școlar Buzău vs Artesania

64 - 17
Campionatul Municipal de Minibaschet Masculin București
Școala Generală nr. 20

Clubul Sportiv Școlar Nr. 4 București vs Artesania

20 - 43
Campionatul Municipal de Minibaschet Masculin București
Sala de Sport Agronomia

Artesania vs 4 Sports Agronomia – 1

38 - 65
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Sală de Sport a Colegiului Național "Ion Luca Caragiale"

ICED București vs Artesania

44 - 58
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Sala de Sport a Orașului Ovidiu

Toyin Constanța vs Artesania

39 - 6
Campionatul Municipal de Minibaschet Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Colegiul Național „Aurel Vlaicu” – 2

7 - 69
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școala Generală nr. 308

Flame Ilfov vs Artesania

56 - 35
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Clubul Sportiv Școlar Buzău

52 - 8
Campionatul Municipal de Minibaschet Masculin București
Școala Generală nr. 308

Dan Dacian – 1 vs Artesania

29 - 24
Campionatul Municipal Juniori 3 Masculin București
Școala Generală nr. 308

Artesania vs Dan Dacian - 2

19 - 30
Campionatul Municipal de Minibaschet Masculin București
Școala Generală nr. 113

Artesania vs Fan Baschet Otopeni

36 - 92
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Arena de Baschet

Artesania vs Clubul Sportiv Școlar Nr. 4 București

36 - 60
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Arena de Baschet

Artesania vs Spike

92 - 16
Campionatul Național de Juniori sub 14 ani Masculin
Arena de Baschet

Laguna vs Artesania